יום שני, 21 ינואר, 2019

אודות

אתר היהדות

ערוץ התורה | יהדות – קצר ולעניין!
ערוץ התורה הינו אתר יהדות המיועד לכל יהודי שחשקה נפשו להכיר את היהדות מקרוב ולהתקרב לבורא עולם.
האתר מכיל מגוון שיעורי תורה, שיעורים קצרים וקולעים השווים לכל נפש, הגדושים בהדרכה בסיסית בצעדים הקשים העוברים על כל יהודי בכל שנות ימיי חייו.
השיעורים מוגשים מפי כבוד הרב במתק שפתיים ממש באופן נפלא ומרתק השובה לב השומעים כאשר דבריו תואמים לכל גווני הציבור גם החילוני וגם הדתי. הדרכות קצרצרות ההכרחית ביהדות על כל יהודי ויהודיה כדי לא ללכת לאיבוד במבוך החיים שלא פוסחת על אף פרמטר: קשיים, פרנסה, שלום בית, חינוך ילדים, דרכי הלימוד, אמונה וביטחון ב-ה’, דבקות בצדיקים, מעלת ושמירת המצוות. לימוד מפליא על כל חג ומועד, סגולות לחיים ואיך לזכות לברכות וישועות אמתיות ועוד. השיעורים מלווים על ידי משלים יפים, סיפורי מעשיות, עובדות והנהגות של גדולי הדורות למיניהם אשר מתוכם הרב דולה הסבר הלכה למעשה לחיים היום יומיים, איך לחיות חיות טובים באמת!.
אחד מהענפים הפעילים ביותר של ערוץ התורה, הוא סרטון יומי שנשלח לאלפי יהודים בעולם ישירות למכשירי הטלפון הניידים דרך ה’ווטסאפ’, סרטון של דבר תורה קצר, ועוד סרטון בנושא הלכה. בנוסף נשלחים פתגמים גדושים בחכמה מצדיקי הדורות, זמני קבלת שבת ועוד… רעיון זה גרף אהדה רבה בקרב הציבור, וחיבר יהודים רבים לתורה ולמצוות.
ללא כל סיוע כספי וללא כל תשלום מצידכם, הנכם מוזמנים לטעום מעמל כפיהם של יהודים יקרים שתורמים עצמם להפצת יהדות, למען קירוב לבבות לאבינו שבשמיים, ומגישים לפניכם אוצר שלא יסולא בפז, בפרט בדורנו.
יהי רצון שנזכה לקרב את הגאולה השלמה בקרוב אמן.
65

צפיות: 2321